Олімпійський тиждень.

0
133
Переглядів

Другий тиждень навчання в Авторській О. А. Захаренка середній загальноосвітній школі с. Сахнівка розпочався для дітвори  весело та цікаво. А розпочався він з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.  

Учні нашої школи святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

8 вересня провели змагання по волейболу між учнями 9,10 та 11 класів. Перемогу  здобули учні 10 класу. 9 вересня проходили змагання з настільного тенісу серед учнів 8-11 класів. Класні керівники в свою чергу провели оліпійські уроки, де познайомили учнів з історією  зародження олімпійських ігор, пригадали чемпіонів світу та України. 10 вересеня учні 5-7 класів продемонстрували  свою спритність, витримку і жагу до перемоги  у змаганнях “веселі старти”, перемогла дружба. На протязі тижня учні активно грали у шахи та шахмати.

Учні школи цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень.Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні. З нагоди свята Дня фізичної культури і спорту бажаємо майбутнім спортсменам   тільки перемог – як на спортивних майданчиках школи, так і за їхніми межами. Хай завжди супроводжує Вас міцне здоров’я та дух перемоги!

ЗАЛИШТЕ ВІДГУК

Напишіть свій коментар
Введіть своє ім'я