ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ «Вічна пам’ять героям!»

0
184
Переглядів

Саме 18 -20 лютого, шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдан.

День вшанування подвигу учасників Революції гідності та звеличення пам’яті Героїв Небесної сотні для учнів нашої школи став справжнім уроком сили духу і стійкості українського народу.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих на Майдані та воїнів АТО хвилиною мовчання. Почули  звуки неймовірно тужливої української пісні, гімну Небесної Сотні «Пливе кача». Після закінчення лінійки у вестибюлі музею біля куточку Героїв Небесної Сотні  завідувач музею Марія Василівна Проценко ознайомила учнів з фотографіями героїв та експонатами з Майдану, які подарували гості для школи. Директор школи Ніна Віталіївна Кияниця закликала дітей не забувати цих Героїв, пам’ятати та цінувати своє життя та життя інших людей, бо це найцінніше, що ми маємо.

ЗАЛИШТЕ ВІДГУК

Напишіть свій коментар
Введіть своє ім'я