День працівників освіти України в Авторській школі О. А. Захаренка.

0
123
Переглядів

В першу неділю жовтня Україна відзначає чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним – День працівників освіти. Все в цьому житті починається з хорошого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління. Тому День працівників освіти в Авторській школі О. А. Захаренка – це особливе свято. Заздалегідь учні готують привітання, прикрашають школу.

День у школі розпочавсь з привітання вчителів: звучала гарна музика, учні 11 класу ще у фойє школи вітали вчителів теплими словами, прекрасними  квітами та маленьким запашним презентом. Далі привітали всіх працівників школи осінніми квітами,  висловивши вдячність за їхню працю.

У цей день учнівські колективи не забули і про ветеранів педагогічної праці, вітали всіх словами вдячності та квітами.   Святкова атмосфера, квіти і посмішки радували всіх протягом дня.

Приємною нотою в цей день також став флешмоб-пародія на вчителів. На подвір’ї школи всі учні дарували для вчителів тепло та радість з усмішкою на обличчі.

Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДГУК

Напишіть свій коментар
Введіть своє ім'я