“Час і досі не загоїв рани – цей одвічний біль Афганістану”

0
149
Переглядів

17 лютого 2020 року в нашій школі відзначили День пам’яті воїнів – афганців. Цей захід, розповів учням не таку вже й далеку історію й ознайомили з передумовами афганської війни. Також, на захід завітали працівники сільського будинку культури та ансамбль “Дівочі гори”. Учасники продемонстрували чудові пісні, поезію.

Дорогою ціною розплачувалися за все наші юнаки – життям. Солдати гинули. І кожна смерть була страшною, бо безжально уривала життя у вісімнадцять, коли небо таке високе, коли промені такі сонячні, коли почуття такі ніжні й життя тільки починається…

На захід завітали – земляки, які воювали в Афганістані: це Кісільов Петро Григорович, Маршалюк Віталій Васильович, Вернидуб Анатолій Борисович. Воїнів, які назавжди пішли з життя під час боїв, вшанували хвилиною мовчання. Поезія, що лунала в залі, розчулила кожного з присутніх та вразила до глибини душі.

Давайте ж і надалі будемо пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках… Вони на це заслуговують!
Хай буде все, що має бути:
І тихі радощі життя,
Калини цвіт і вишень біле диво,
І мирних ранків сонячність щаслива!

ЗАЛИШТЕ ВІДГУК

Напишіть свій коментар
Введіть своє ім'я