“Восьме березня настало – свято наших милих мам!”

0
254
Переглядів

Березень – перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У березені ми відзначаємо свято наших найдорожчих,найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Одним соловом – свято жінок! Мама – перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…
Разом із приходом весни в дошкільну групу Авторської О.А. Захаренка середньої загальноосвітньої школи села Сахнівка завітав святковий ранок 8 Березня. Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали дошкільнята, а хлопчики, як справжні джентельмени, подарували дівчаткам подарунки, зроблені своїми руками. Вітали віршами, піснями, весняним хороводом, танцем та ще й сценкою з “Червоною Шапочкою” і сірим вовком на сучасний лад.
Час сплинув непомітно. Тож на прощання мами і гості свята отримали подарунки від дітей зроблені власними руками. Усі присутні отримали величезне задоволення від свята. Свято 8 березня в дошкільній групі вдалося на славу!

ЗАЛИШТЕ ВІДГУК

Напишіть свій коментар
Введіть своє ім'я