Тиждень хімії та біології.

0
174
Переглядів

Тиждень хімії та біології –  це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Адже саме під час проведення предметного тижня вчителеві дається ще одна можливість розкрити в учнів інтерес до вивчення цих цікавих предметів, а також бажання їх пізнати.

Кожен день тижня був присвячений, якійсь певній темі, спільній для біології та хімії.

Понеділок – День повітря. Діти 6 класу переглянули кінофільм “Хімія навколо нас”, адже вони незабаром будуть вивчати хімію, тому їм було цікаво ознайомитись з цікавими даними з цього ще незнайомого предмету.В 8-9 класах проведено бесіду “Хвороба суспільства” та старшокласниками 10-11 класу підготували та переглянули проекти “Хімія на кухні: овочеві, фруктові та кисневі коктейлі.

У вівторок учні 6-10 класів у День води вивчали властивості води. Сама головна думка, яка була висловленаучнями після конференції на тему:”Без води і ні туди і ні сюди”, що вода – основа життя і всім нам потрібно докласти зусиль, щоб зберегти її чистоту. В цей день відкрилось кафе “Вітамінчик”, роботу в ньому розпочали учні 11 класу. Вони пригостили всіх учнів вчителів смачним  “Сахнівським чаєм” та кавою.

Середа була присвячена Дню нафти – це чорне золото, без якого немислиме сучасне життя на планеті. Для дітей було проведено перегляд відеофільму “Користь та шкода нафти”, розв’язано багато біологічних та хімічних кросвордів, ребусів та загадок, а також проведений конкурс на кращий виріб з пластикових пляшок та кращий костюм з поліетиленових пакетів. В цей день також продовжило працювати кафе “Вітамінчик”. Діти смакували з великим задоволенням – фруктами.

Четвер дав дітям ознайомитись з великими відкриттями в області хімії та біології; переглянувши фільм “100 великих відкриттів” та прийнявши участь в вікторині “Геніальні илюди – геніальні у всьому”.Цікавою була інтерактивна гра “Хімічний лабіринт”. А в кафе в цей день були представлені напої з полуниці, кизилу, смородини, вишень, порічок – це справжня кладова вітамінів. Крім того, що діти щукали самостійно користь напоїв, вони переконували всих у важливості вживання світовижатих соків.

П’ятниця була присвячена дню здорового харчування. Спочатку був представлений проект-презентація “Збалансоване харчування українців”. Цікавість дітей була привернута дослідами з хімії, які можна проводити не тільки в школі, а і вдома. П’ятниця була найбільш галасливою,бо діти в кафе “Вітамінчик” рекламували та смакували здорову їжу.

Завершився тиждень нагородженням найактивніших учасників.

Тиждень хімії та біології приніс дітям багато цікавого та нового, сприяв розвитку позиивних емоцій та формуванню інтересу до даних предметів.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДГУК

Напишіть свій коментар
Введіть своє ім'я